HAKKIMIZDA

    Taleplerdeki değişikliği en iyi şekilde karşılamak amacıyla inovasyon ve ar-ge’ye verdiği önem ile kayar kalıplı beton serim teknolojilerinde uzmanlaşan firmamız, kamu sektörünün ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak amacı ile yurtiçinde ve yurtdışında metro, hızlı tren, tünel ve hafif raylı sistem kablo kanallarını hızlı ve sağlam şekilde yapacak çözümlere odaklanmıştır.
    Firmamız daha modern yollar ve şehirler için kayar kalıplı yerinde beton serim teknolojileri ile otoyol bordürlerini, bariyerlerini hızlı,  sağlam ve stabil bir şekilde problem çözme odaklı akılcı uygulamalar ve geniş ürün seçenekleri ile daha estetik yapma vizyonunu benimsemiştir.
Ünsam Yapı İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. özellikle proses ekipmanları ve yenilikçi iş makinalarıyla konusunda uzmanlaşmıştır.
    Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışıyla insan-makine iş birliği teknolojilerini geliştirmede çalışmalar yapmak, kalite standartlarına uygun hizmetler sunmak, müşterilerimize katma değer yaratmak ve çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmek, ülkesi, müşterileri ve tedarikçileri için güvenilir ve saygın olmak temel hedeflerimiz arasındadır.