Beton Finiserleri

  Hakkımızda           

     Taleplerdeki değişikliği en iyi şekilde karşılamak amacıyla inovasyon ve ar-ge’ye verdiği önem ile kayar kalıplı beton serim teknolojilerinde uzmanlaşan firmamız, kamu sektörünün ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak amacı ile yurtiçinde ve yurtdışında beton finişerleri ile beton serim çözümlerine odaklanmıştır.
   

      Firmamız daha modern havalimanları, otoyollar ve şehirler için kayar kalıplı beton serim uygulamaları ile havaalanı apron ve taksi yolları, beton yollar, drenaj hendekleri, tünel kablo kanalları, otoyol bordürleri ve bariyerlerini hızlı, sağlam ve stabil bir şekilde problem çözme odaklı akılcı uygulamalar ve geniş makine seçenekleri ile daha estetik yapma vizyonunu benimsemiştir.
 

     Ünsam Yapı İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. özellikle proses ekipmanları ve yenilikçi iş makinalarıyla çevreye duyarlı, rekabetçi hizmetler üreterek konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizin ve pazarın ihtiyacını anlamaya ve ona yönelik yaratıcı, farklı ve ekonomik çözümler geliştirmeye tutku derecesinde bağlılıkla çalışıyoruz. Risk almaktan çekinmeksizin hızlı ve esnek aksiyon geliştirme becerisiyle faaliyet gösterdiğimiz sektöre yenilikçi ürün, hizmet ve iş modelleri sunuyoruz.
    

     Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışıyla insan-makine iş birliği teknolojilerini geliştirmede çalışmalar yapmak, kalite standartlarına uygun hizmetler sunmak, müşterilerimize katma değer yaratmak ve çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmek, ülkesi, müşterileri ve tedarikçileri için güvenilir ve saygın olmak temel hedeflerimiz arasındadır.​